istanbul-kiralik-jenerator

7/24: 0532 064 96 30

7/24 Kiralık Jeneratör , benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan sabit ve mobil gruplarıyla, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile Türkiye geneli jeneratör kiralama, satış ve teknik servis hizmeti vermektedir. Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarınızı karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunabilen 7/24 Kiralık Jeneratör , 1 kVA – 500 kVA arasında jeneratör gruplarıyla hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Ücretsiz nakliye, ücretsiz kurulum ve elektrik bağlantısı. En uygun fiyat garantisi.Neden mobil jeneratör, kurulum ve montaj esnasında forklift, vinç ve düz zemin aranmaz. Zaman açısından kolay ve hızlı.

İSTANBUL’UN 39 İLÇESİNE ÜCRETSİZ NAKLİYE, KURULUM VE MONTAJ!
Ozel ses yalıtımlı düşük ses aplikasyonlarına uygun kabinli ve konteyner tip Jeneratörler (Konserler, Etkinlikler Film setleri)
Gemicilik sektöru için Tersaneler ve Gemi güvertesinde çalışabilecek sessiz dizel jeneratörler.
Doğalgaz , Biogaz yada LNG yakıtlı konteyner tipi hazır gaz jeneratörleri.
İnşaat şantiyelerinde kullanılabilecek Elektrik enerjisi icin yakıt tasarrufu sağlayan jeneratör kiralama hizmetimiz.
Rüzgar Türbinleri için elektrik enerjisi sağlanana dek sistemin montajı, yük bankalari ve dizel jeneratörlerimiz ile rüzgar türbininin testlerinin yapılması.
Madencilik sektörünün değişken enerji ihtiyaçları (Altın, gümüş, bakır, kömür, nikel vb.madenciliği).

7/24 Kiralık Jeneratör , 1977 yılında faaliyetine başlamıştır. Faaliyet alanları; Satış, kiralama, servis ve yedek parça olarak hizmet vermektedir. Giderek büyümekte olan Jeneratör pazar talepleri doğrultusunda, 7/24 Kiralık Jeneratör olarak siz müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getirme arzumuz, satış sonrası hizmetlere ağırlık vermemizi sağlamıştır. Uzmanlaşmış kadromuz ile 7/24 Kiralık Jeneratör olarak 24 saat Jeneratör Servis Hizmeti vermekteyiz.

ANA İLKELERİMİZ
Müşteri odaklı çalışırızMüşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız.Profesyonel çözümler üretiriz.Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz.İşimizi ilk seferde doğru yaparız.

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini süreklilik olarak belirleyip, teknoloji ve pazardaki yenilikleri sürekli takip ederek satış ve servis stratejimizi buna göre yapılandırıp pazardaki yerimizi korumak.

İLETİŞİM

Adres
Bahçelievler Mah. Ayça Sok. No:23/A
Üsküdar / İSTANBUL

7/24: 0532 064 96 30
kiralikjenerator100@gmail.com

Saatler
Pazartesi—Cuma: 7 Gün 24 Saat
Cumartesi ve Pazar: 7 Gün 24 Saat

Kiralık jeneratör
Bize Ulaşın